Domácí péče o vlasy Lóréal Professionnel

Intentzita barvy a ochrana před vnějšími vlivy
ŘADA VITAMINO COLOR
Pečuje dlouhodobě o intenzitu barvy vlasů, které jsou díky voděodolnému filtru posíleny a zároveň chráněny proti vnějším vlivům. Řada obsahuje šampon pro dlouhodobou ochranu barvených vlasů (250 ml nebo 500 ml), hloubkovou regenerační oplachovací péči pro ochranu barvy (150 ml), hloubkovou regenerační gelovou masku pro ochranu barvy (200 ml). 

Melírované vlasy - výživa, lesk a hebkost
ŘADA LUMINO CONTRAST

Je určena pro melírované vlasy, o které pečuje, aniž by je zatížila. Odstín melírovaných pramenů je jasný a zářivý, vlasy jsou hloubkově vyživené a hebké na dotek. Řada obsahuje šampon (250 ml nebo 500 ml), sérum pro uhlazení melírovaných pramenů, kterým dodá lesk a zvýranzí jejich kontrast vůči ostatním vlasům (50 ml) a hloubkovou regenerační masku pro výživu a lesk melírovaných vlasů (200 ml).

Slabé vlasy, poškozené vlasy
PRO-KERATIN REFILL
Je určena pro posílení oslabených vlasů. Obnovuje povrch vlasu jako přírodní keratin, vlasy jsou posílené a odolné jako vlasy nepoškozené. Řada obsahuje šampon (250 ml nebo 500 ml), masku obnovující a hloubkově posilující vlasové vláko a termoochranný krém (vpracovává se do délek a konečků vlasů před susešním fénem, žehličkou či kulmou, chrání vlas před teplem a zároveň ho posiluje a dodává přirozený ochranný štít, 150 ml).

Křehké a lámavé vlasy
FORCE VECTOR
Posilující péče pro křehké a lámavé vlasy. Působí proti lámání vlasů, zpevňuje vlaso vlákno. Řada obsahuje šampon (250 ml) a masku (200 ml).

Suché vlasy, lesk, vitalita 
INTENSE REPAIRINTENSE REPAIR
Dodá vlasům potřebnou vitalitu a lesk. Je výborná pro suché vlasy. Řada obsahuje šampon (250 ml nebo 500 ml), vysoce výživnou masku pro suché vlasy.

Citlivé a oslabené vlasy, žehlené a fénované vlasy 
ABSOLUT REPAIR cellular
Obnovuje iontové vazby mezi kortexovými buňkami a zanechává i velmi zcitlivělé vlasy silnější a zdravější. Řada obsahuje šampon (250 ml nebo 500 ml), péči (150 ml), masku (200 ml), termoaktivní neoplachující mléko pro péči a ochranu velmi zcitlivělých vlasů (150 ml) a neoplachující sérum pro zcitlivělé konečky (50 ml).

Intenzívní regenerace poškozených vlasů, zlepšení rozčesávatelnosti 
FIBERCEUTIC
Hloubková péče pro okamžitou rekonstrukci vlasového vlákna. Rekonstrukční regenerační maska v balení 200 ml pro jemné vlasy (vedle rekonstrukce vlasového vláka přináší přirozený objem) a pro pevné vlasy (vedle rekonstrukce vlasového vláka jej vyživí, vlas je pevný na dotek a drží tvar).

Objem 
VOLUMETRY
Řada s antigravitačním efektem pro objem jemných vlasů. Je eliminován nadměrný maz na vlasové pokožce a vlasy zvedá od kořínků. Navíc je posílena vtniřní struktura vlasů a vlasy jsou hydratovány bez zatížení. Řada obsahuje SOS objemový sprej (78 ml), antigravitační sprej pro objem od kořínků (125 ml), šampon (250 ml nebo 500 ml) a antigravitační objemovou péči (150 ml).

Krepatění a vlhko 
LISS ULTIME
Vlasy obaluje mikroskopickým filtrem a ochraňuje ho tak před krepatěním a účinky vlhka. O výživu a uhlazení vlasového vlákna pečuje vyživující olivový a arganový olej. Řada obsahuje šampon (250 ml nebo 500 ml), masku (200 ml) a termouhlazující olej (50 ml, pro sametové uhlazení pomocí žehličky a ochrana vlasového vlákna před teplem).

Lupy
INSTANT CLEAR nutritive
Šampon proti lupům pro suché nebo barvené vlasy (250 ml).

Citlivá pokožka
SENSI BALANCE
Pro zklidnění citlivé vlasové pokožky (500 ml).

Mastná pokožka
PURE RESOURCE
Očišťující šampon pro obnovení rovnováhy snadno se mastící vlasové pokožky (500 ml).

Vypadávání vlasů
DENSITY ADVANCE
Šampon pro obnovení hustoty vlasů a dokonale vyživené kořínky s jedinečnou složkou OMEGA 6 (500 ml).

Vypadávání vlasů
AMINEXIL ADVANCED
Maximální výsledek v boji proti padání vlasů. Aminexil působí proti tuhnutí kolagenu, posiluje vlasový kořínek a zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů. Omega 6 vyživuje vlasový kořínek a dodává mu sílu a vitalitu. Vypadávání vlasů je výrazně omezeno. Vlasová pokožka je zdravá, bohatě vyživená a vlasy jsou husté.

Suché vlasy, lesk, vitalita
MYTHIC OIL
Výživa, lesk a poddajnost vlasů, hydratační a regenerační účinek, vzdušnost a hebkost vlasů, lesk a ochrana barvy, výživa bez zatížení. Řada obsahuje šampon (250 ml), péči (190 ml), masku (200 ml), olej (125 ml) a mléko (125 ml).

Pánská řada
TONIQUE
Vyživujísí šampon pro normální vlasy (250 ml). 

Pánská řada - lupy
COOL CLEAR
Šampon proti lupům (250 ml).

Pánská řada - osvěžující efekt
ENERGIC
Extra pěnivý šampon. Osvěžující efekt (máta a ženšen) (250 ml).

Pánská řada - vypadávání vlasů
FIBERBOOST
Okamžitá obnova hustoty vlasů (250 ml).

Pánská řada - vypadávání vlasů
RENAXIL
Intenzívní kúra proti vypadávání vlasů. Výsledky viditelné maximálně po 6 týdnech (125 ml).

 

Jsme tu pro Vás:

pondělí až pátek    8:30 - 19:00

sobota                     9:00 - 15:00

Individuální termíny k dispozici.

Objednávky osobně, telefonicky, e-mailem, Facebookem…

Kontakty:

telefon: +420 353 331 717

telefon: +420 725 079 468

e-mail: hdmoskevska@seznam.cz

Facebook: Hair Design Moskevská

Instagram: hair_design_moskevska

Kde nás najdete:

Moskevská 56

360 01  Karlovy Vary

Využijte naše vlastní parkovací místa pro Vás.


Zvětšit mapu

U nás můžete platit prostřednictvím karet, poukázek, cafeterií.... 

Naši partneři:

BK Lokomotiva Karlovy Vary

    Karlovarský symfonický orchestr